Hakkımızda

Yusuf Yapı ailesi 2000 yılında kurulmuş olup, 21 yıldır konut sektöründe yüzlerce aileyi ev sahibi yapmıştır, şirketimiz, sağlam, konforlu konut projeleri üretmek için, yola çıkmış olup, insanların kendisini güvende, mutlu ve huzurlu hissedecekleri, mekanlar inşa etmeyi hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Yusuf Yapı olarak deprem gerçeğinin bilincindeyiz  ve  bu gerçekten yola çıkarak, gelecekteki nesillere ulaşabilecek sağlam, güvenilir ,yapılar yapmak ve güvenilebilirliğini  sürdürebilmek tek amacımızdır, toplumun en önemli yapı taşlarından olan ailenin, mutlu ve huzurlu olduğu yaşam alanı yuvası evidir, Yusuf Yapı olarak bu sorumluluğun bilincindeyiz ve tüm projelerimizi kuruluşumuzun ilk günkü gibi titizlikle ve özveriyle yapmaktayız sevgi ve azimle yapılan her işin sonucunda başarı vardır, bizimde başarımızın altında yaptığımız iş ve güven var.

Bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmaya devam edeceğiz. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışmalarımız devam edecektir. Temel amacımız  kaliteli ve sağlam yapılar yapmak ve insanların güven içinde ve huzurlu alanlarda  yaşamlarını sağlamak, Yusuf Yapı ailesi olarak arkamızdaki gücün sizler olduğunu biliyor bu güvene layık olmak için yolumuza daha sağlam temeller atarak devam etmekten gurur duyuyoruz.

Öne Çıkan Projelerimiz